MIESTO SVADBY V KOŠICIACH

Miesto, kde sa plnia Vaše sny

Najkrajšie miesto na usporiadanie svadobnej hostiny v Košiciach:  ľahko prístupné štýlové a jedinečné prostredie, kde Vás čaká elegancia a pružnosť !  

Viacročné skúsenosti, počas ktorých sme  usporiadali / zrealizovali množstvo svadieb sú zárukou  profesionálneho prístupu, kde je samozrejmosťou vynikajúce jedlo a príjemná obsluha aby ste Váš deň prežili v  senzačnej nálade ste prežili Váš deň.

Kosice Zlaty Jelen

V čom Vám vieme pomôcť?

 • Plánovanie charakteru svadby
 • Civilný obrad
 • Výber jedál – nápoje
 • Dekorácia
 • Ubytovanie, parkovanie
 • Zábava
 • Fotografovanie
 • Naplánovanie recepcie
 • Kontakt
 • Galéria
 • Referencie, spätné väzby

Zlatý Jeleň - Najkrajšie Svadby v Košiciach

Elegancia v prírode

Plánovanie charakteru svadby

Dokonalá nálada

Vychádzajúc z nášho umiestnenia je široká možnosť bohatej výzdoby,  či už ide o klasickú alebo modernú dekoráciu.

Vďaka viacročným skúsenostiam a vynikajúcim referenciám Vám ochotne poradíme pri plánovaní Vašej svadby.

Civilný obrad

Civilný obrad prebieha zvyčajne na miestnom úrade v starom meste,  ale na základe dohody s matričným úradom je možnosť uskutočniť slávnostný obrad aj u nás v záhrade.

Penzión obklopený zeleňou zabezpečuje romantický priestor na obrad, čo využíva mnoho párov. Z hľadiska organizovania svadby je to ideálny výber, lebo ceremónia a celý večerný program sa uskutočňuje na jednom mieste!

Svadobné menu, jedlá – nápoje

Výnimočné chute svadobných jedál  a personál dbajúci aj na najmenšie detaily sú pre Vás zárukou, že ste v rukách profesionálov. Jedlá pripravujeme vždy z čerstvých surovín podľa Vašich požiadaviek. 100% kvalita, ktorú Vám prinášame je pre nás samozrejmosťou.

Radi Vám poskytneme možnosť výberu kvalitných odrodových vín, pív, kokteilov či pálených liehovín, avšak poskytujeme aj možnosť vlastného zaobstarania týchto produktov.

Dekorácia

Lesné prostredie, romanticky upravená záhrada a nočné náladové osvetlenie vytvárajú romantické prostredie, ktoré umožňuje dekoratérke realizovať širokú škálu výzdob.

Väčšina hostí si vyberá klasickú a najelegantnejšiu formu sedenia pri okrúhlych stoloch.

Okolie ponúka jedinečné prostredie na svadbu v Košiciach!  Pozrite si našu fotogalériu.

Zábava

O zábavu sa postará disko hudba DJ alebo hudobná  skupina. V stanoch je zabudované ozvučenie, DJ alebo skupina s ním vie ľahko narábať. Na požiadanie je možné namontovať aj  inú osvetľovaciu disko techniku.

Ubytovanie/ parkovanie

Penzión pre novomanželov zabezpečuje bezplatnú izbu!

Pre prichádzajúcich hostí do Košíc vieme zabezpečiť kvalitné ubytovanie aj s raňajkami podľa požiadaviek. Kapacita Penziónu je 21 postelí v 7 izbách. V prípade potreby väčšej kapacity ubytovania, zabezpečíme ďalšie ubytovanie v hoteli vzdialenom od nás 150 m.

Dobrý tip: Niekoľko mesiacov pred svadbou odporúčame mladomanželom obvolať svadobných hostí a zistiť, kto z nich potrebuje ubytovanie v Košiciach. Ak nasledujúci deň nemáme iné podujatie alebo obsadenú izbu, môžu podľa dohody hostia opustiť izbu aj poobede.

Fotografovanie

Celý priestor areálu môže byť optimálnym miestom pre fotografovanie.

Scenéria prírody dodáva fotkám romantickú  atmosféru.

Od penziónu Zlatý jeleň je 150 m vzdialená malá kaplnka, ktorá môže byť tiež dobrou voľbou pre obrad.

Miesto svadobnej recepcie
Americká elegancia – svadba pod stanom

Americká elegancia – svadba pod stanom

V dnešnej dobe „americký typ svadby“  pod vyzdobeným svadobným  stanom, je možné usporiadať už za dostupnú cenu, niekedy aj lacnejšie ako prenájom reštaurácie. Výhoda je v tom, že je možné pružne meniť priestor, v ktorom je možné usporiadať recepciu pre 50 osôb, ako aj svadobnú hostinu až  pre 120 osôb. Stan je elegantne alebo bohato zdobený.

Náš svadobný stan je umiestnený v jedinečnom prostredí Košíc, vytvárajúci dokonalú harmóniu s prostredím.

Svadobný stan

Kapacita nášho svadobného stanu je 100-120 osôb. Bočná stena stanu je otvorená do záhrady, v ktorej  je bazén, trampolína pre menšie deti a nafukovací hrad.

Zo stanu vedie k toaletám zastrešený chodník, preto v prípade zlého počasia sa netreba báť  dažďa. Stan sa dá vyhriať, tak ani chladnejšie večery  nemôžu byť prekážkou.

Reštaurácia

Naša pivničná reštaurácia  je pohodlným priestorom pre menšie svadby do 40 osôb, pričom je dostatočný priestor na tanec. Vytvorená klenba reštaurácie, ako aj rohový krb dodáva romantickú intímnu atmosféru miestnosti. Tanečný parket je osvetlený moderným disco osvetlením.

Terasa pre fajčiarov

K penziónu patriaca terasa s náladovým osvetlením môže byť na každej svadbe výnimočným a tichým kútikom.

Kontakt
Žiadajte náš cenník rýchlo a jednoducho

Vyžiadanie cenníka

  Prosíme Vás o zadanie presnej e-mailovej adresy a tel. čísla, v opačnom prípade Vám nevieme zaslať náš cenník.

  Telefon: + 421 918 510 686

  Volajte nám s dôverou, kedykoľvek! Radi odpovieme na Vaše otázky a poskytneme ďalšie informácie.

  Ohľadne prehliadky priestorov a osobného stretnutia nás kontaktujte na nižšie uvedenom tel. čísle.

  Referencie
  Wir haben JA gesagt 🙂
  Der perfekte Ort für eine Hochzeit im Grünen, nah zur pulsierenden Kosice-Innenstadt mit full service und kompetentem und freundlichem Personal. Dank sehr guten Bewertungen und schönen Fotos wussten wir sofort, dass das Hotel für unsere deutsch-slowakische Hochzeit genau das richtige sein wird. Gepflegter Garten, professionelle Ausstattung und Verlässlichkeit seitens des Hotel-Chefs haben den schönsten Moment unseres Lebens wunderbar umrahmt. Das Essen war ein kulinarisches Erlebnis und wir werden uns noch lange an das zarte Wildhirschgulasch, gefüllte Champignons oder die Krautrolladen erinnern. Wir und die Gäste waren maximal zufrieden und empfehlen das Hotel uneingeschränkt weiter 🙂 Herzlichen Dank für die Organisation und alles Beste wünschen Zuzana und Alois 🙂
  Zuzana a Alois (SK-DE)
  SlovakiaZlaty Jelen / Svadba
  Píše sa deň 29.9.2018, ktorý bol pre nás ten najkrajší a najvýnimočnejší. Našou svadbou sme ukončili sezónu v areáli ,, Zlatý jeleň”. Bola to svadba ako z rozprávky.
  Všetci sme boli okúzlení a unesení s rozprávkovým prostredím, prenádhernou výzdobou za ktorú vďačíme výnimočnej , milej a profesionánej p. aranžérke. Samozrejme veľké poďakovanie patrí samotnému p. majiteľovi s jeho milým, príjemným a profesionálnym prístupom a celkovou organizáciou. Takisto patrí veľká vďaka aj milému personálu, ktorí sa o nás staral o všetkých hostí. Všetko bolo perfektne zorganizované, všetci hostia boli spokojní, usmievaví a ,,My” sme si tento deň užívali.
  Henika a Milan
  SlovakiaZlaty Jelen / Svadba
  Chceli by sme Vám poďakovať za celú organizáciu nášho svadobného dňa. Bola to originálna svadba de luxe. Ešte stále sme plní dojmov. Aj našich hostí očarilo prostredie, ktoré je naozaj bezkonkurenčné v Košiciach. Všetci boli nadmerne spokojní s celým priebehom svadby a užívali si to. Boli sme v živote na viacerých svadbách, ale takto sme ešte nikdy v žiadnom hoteli necítili sa ako u Vás. Obdivovali sme vaše zvukové zariadenie. Je tak perfektne vymyslené, že naši rodičia povedali, boli sme v živote na veľa svadieb ale nikdy sme sa nevedeli zabávať mi starší kvôli hluku. Nasadili ste veľmi vysoko latu a od teraz to bude merítkom aj pre našich hostí! Bazén má tiež svoje čaro, a to zvlášť v ranných hodinách… Spomíname s nadšením na náš Deň a na Vás s veľkou vďakou.                    
  V & B
  SlovakiaZlaty Jelen / Svadba
  Už od mala som snívala o rozprávkovej svadbe pod holým nebom. Môj sen sa v tento deň nielen stal skutočnosťou, ale zanechal očarujúci dojem aj u všetkých hostí. Hoci nesvietilo slniečko, som ako princezná prešla celou záhradou až k slávobráne, kde ma čakal muž môjho života a za obrovitánskej pomoci majiteľa a celého úžasného personálu sme si povedali áno. Na tomto mieste nám splnili všetky naše túžby a želania, a žiadna iná alternatíva u nich nebola prístupná, kým som nevyronila slzy šťastia. Nie jedno ale mnoho poďakovaní zo srdca patrí pánovi Eschwigovi ako aj celému jeho personálu a dokonalému prevádzkarovi, ktorý neustáli kým sme si s manželom nešli ľahnúť do krásne vyzdobeného apartmánu. Snaha a ich vynaložené úsilie o našu spokojnosť, vynikajúce jedlo, prístup personálu a ochota aj v nepriaznivých podmienkach počas prípravy svadby nám umožnili splniť si životný sen. My Vám budeme do konca ž ivota vďačný a veríme, že aj všetci ostatný mladomanželia
  Erika and Daniel
  SlovakiaZlaty Jelen / Svadba
  Dobry den.
  Chcem vam napisat o nasej svadbe ktoru sme mali v juni v penzione Zlaty Jelen na Bankove pri Kosiciach.

  Ak hladate idealne miesto kde budete mat svadbu, tak odporucam prave penzion Zlaty Jelen.
  Pristup majitela pana Kornela Eschwiga Hajtsa a jeho kolegov bol viac ako profesionalny, nenechali nic na nahodu, vsetko mali perfektne pod kontrolu a nezabudli ani na najmensi detail.
  Boli absolutne pripraveni a ochotni nam vyjst v ustrety, pomoct nam a nemali ziadny problem urobit aj nemozne, len aby sme boli spokojni.
  Obsluha, kuchari, casnici boli perfektni a urobili pre nas maximum a vzdy s usmevom na tvari.

  Nezabudneme spomenut ani prevadzkara Jaroslava, ktory bol po cely cas s nami, ked sme nieco potrebovali.
  Proste uzasny a zohraty profesionalny tim ludi na jednom mieste.
  Na tomto istom mieste sme mali aj svadobny obrad, a nic krajsie si neviem predstavit, ako mat takyto zazitok prave tam.

  Sme stastni, ze sme mali nasu svadbu prave v tomto penzione.
  Odporucame vam uprimne toto miesto aj na vasu svadbu.

  Martin a Saška
  Slovakiahttp://facebook.com/zlatyjelen
  V júni tohto roku sme mali svadbu v Penzióne ZJ.  Čas plynie, a sme zase v realite (žiaľ). Vždy sa však vraciame v spomienkach k nášmu veľkému svadobnému dňu. Bol prenádherný, a to aj vďaka Vám. Neviem to ani vyjadriť slovami, ako veľmi Vám za to ďakujeme. Váš penzión ponúka symbiózu  všetkého, o čom som vždy snívala. Takto som si predstavovala svoju svadbu – v prekrásnom prostredí s magickou atmosférou, perfektnými službami a ústretovým, priateľským personálom. Všade o Vás hovoríme v superlatívoch a budeme Vás odporúčať. Ďakujeme!
  Z & J
  SlovakiaFacebook.com/zlaty-jelen
  Krasna svadba,stan,jedlo vsetko vyborne! 🙂
  Mária Kovalčík
  Slovakia
  Milý pán domáci! Ďakujeme za veľa pomoci a profesionálnu obsluhu. Lepšie miesto v Košiciach sme ani nemohli nájsť! Vaše miesto vieme každému len odporučiť. V penzióne (Zlatý jeleň) sme organizovali svadbu  a svadobnú hostinu. Bolo veľmi pohodlné mať všetko od príchodu na jednom mieste. Ráno sme sa dobre naraňajkovali a osviežili v záhradnom bazéne. Geniálne!
  János és Andrea
  Slovakia
  My sme náš svadobný deň začali organizovať v marci 2017 a za dva mesiace sme ho už naplno prežívali práve na tomto mieste. Mala som obavy, ako to všetko dopadne, nakoľko sme nemali veľa času na všetky
  prípravy, ale už pri prvom telefonáte s pánom Eschwigom som sa upokojila, pretože mi sľúbil svadbu, na akú do konca života nezabudneme a akosi podvedome som cítila, že to nebudú len reči.
  Svoj sľub dodržal! Spoľahli sme sa na neho a celý kolektív a dnes, keď už vieme ako to všetko skvele dopadlo, by sme tak urobili znova. Jedlo bolo vynikajúce, čašníci a pani prevádzkarka boli nonstop k dispozícii a urobili všetko, čo nám videli na očiach a k tomu ešte polku toho čo si mysleli, že je treba. Naši hostia nám ešte dodnes, čo už je vyše mesiaca po svadbe, hovoria, ako úžasne sa cítili, bavili a všetko sa im páčilo. Napokon máme fotky a video, kde si tento krásny deň stále pripomíname. Pán Eschwig je vysoko profesionálny a zodpovedný človek, ktorý dokáže plniť sľuby a preto jeho a toto krásne miesto
  odporúčame každému, kto si chce svoj deň pamätať celý život bez jedinej chybičky alebo nepríjemnosti.
  Chválime prostredie, personál, organizáciu, jedlo aj ubytovanie. Dokonca aj počasie bolo ako na objednávku. Všetky služby sú na veľmi vysokej úrovni a svadba v penzióne Zlatý jeleň stojí za každý
  minutý cent. Veď svadba je len raz za život!
  Lucia a Milan
  SlovakiaFacebook.com/zlaty-jelen
  Náš deň D sme zverili do rúk penziónu Zlatý Jeleň a veľmi ochotnému a ústretovému pánovi majiteľovi a boli sme veľmi spokojní po všetkých stránkach. Na svadbe bolo super jedlo, ochotná a pozorná obslucha, perfektná atmosféra v prírode. Ak by sme sa mali ešte raz rozhodnúť pre svadbu, tak by to bolo určite v penzióne Zlatý jeleň 🙂
  manželia Stockovi
  Slovakia
  Ked sme sa rozhodovali kde budeme mat svadbu, dali sme na dobre referencie. Penzion Zlaty Jelen je totiz naozaj vychytenym miestom v sezone 2012. Ked sme si potom pozreli foto na webe, povedali sme si, ze je to presne taka svadba po akej tuzime. Mali sme velmi specificke poziadavky ohladom obradu a slavnosti, v ktorych nam pan majitel ochotne vysiel v ustrety. Tato flexibilita a ustretovost boli pre nas klucove, chceli sme mat totiz originalnu svadbu. Nevesta bola pred dnom D nervozna, pan majitel vsak s kludom jemu vlastnym vsetko suverenne organizoval a korigoval. Vsetko prebehlo podla predstav, servis a obsluha bola nadstandardna, jedlo chutne, vyzdoba krasna, hostia usmievavi, brucha plne, a mladomanzelia stastni. Kazdemu odporucam. A nezabudajte: ak je spokojna dokonca aj vasa svokra, naozaj na tom nieco bude…
  Maria
  SlovakiaZlaty Jelen
  Ďakujeme za romantickú atmosféru, dokonalú obsluhu, delikátne menu, bezchybnú organizáciu, vyberaný cit pre riešení problémov, potrebnú podporu pri výbere a ladení, jednoducho splnenie našich snov – naše výročia budeme určite oslavovať u vás : ) a dúfam, že aj zlatú svadbu : ) ĎAKUJEME
  Nikol a Radko
  Slovakia
  Milý pan Eschwig, aj touto cestou sa Vam chceme srdecne podakovat, ze sme mali tu cest odstartovat „Svadobnu sezonu 2013“ vo Vasom penzione Zlaty Jelen v krasnom prostredi uprostred nadhernej prirody. Krajsi zaciatok nasho manzelskeho zivota – Obrad pod holym nebom a krasne vyzdobenou slavobranou vo Vasej zahrade – sme si ani v tom najkrajsom sne nevedeli predstavit 🙂 Ako aj my aj vsetci nasi hostia sme boli ohureni a uneseni rozpravkovym prostredim, nadhernou vyzdobou stanu, svadobnej hostiny aj samotnej zahrady, milim a profesionalnym pristupom celeho personalu, fantastickym menu a vlastne s komplet poskytnutymi nadstandardnymi sluzbami. Tak isto sa nam pacilo aj mile posedenie v nasledujuci den v afterparty altanku 🙂 s nasimi priatelmi, ktorym bolo poskytnute ubatovanie v milych priestoroch Vasho penzionu. Najväcsia vdaka patri Vam, ste velmi mily, prijemny a profesionalny organizator 🙂 Urcite sa este vidime a tesime sa na dalsiu prilezitost stravit u Vas krasne chvile na oslave akehokolvek druhu. Dakujeme!
  Tamara a Slavko
  Slovakia
  Mať svadbu pod holým nebom, pri západe slnka, kráčať k oltáru po červenom koberci, pri sobáši počuť šum lístia a čvirikanie vtákov už nie je len vo filmoch a rozprávkach. Nám to uskutočnil penzión Zlatý jeleň. Stretnete sa tu s profesionálnym prístupom, ústretovosť, ochotou a službami, ktoré na Slovensku nenájdete všade. Ak nemáte predstavu, ako by takýto deň mal vyzerať, tak ste na správnom mieste. Pán Eschwig Vám vie poradiť, usmerniť Vás, dokonca odporučiť ľudí, ktorých má sám odskúšaných a pracuje výlučne len s tými najlepšími. Môžete sa na neho obrátiť s akoukoľvek požiadavkou. Čo sa týka stravovania, bol to gastronomicky zážitok, jedla boli veľmi chutné a samozrejme nechýbala ani estetická stránka. Počas celého večera bol p. Eschwig prítomný, na všetko dohliadal a koordinoval. Náš deň dopadol nad naše očakávania a po tejto stránke nie je nič, čo by sme penziónu alebo ľuďom, ktorí sa na našom dni podieľali vytkli alebo s čím by sme neboli spokojní a nič by sme nezmenili. Tatko si predstavujeme spoluprácu a môžeme tento penzión len odporučiť. A myslím si, že to hovorí za všetko, keď si manželova sestra po našej svadbe jednoznačne vybrala na svoj svadobný deň penzión Zlatý jeleň. O rok sa tam s radosťou vrátime a vyskúšame si to z opačnej strany:). Ďakujeme všetkým a prajeme Vám veľa spokojných klientov.
  Dušan a Michaela Moskaľovci
  Slovakia
  Rozprávková svadba a splnený sen! Toto sú jediné slová ktoré mi napadajú k našej svadbe. Hoci počasie sme naplánovať nedokázali, aj napriek tomu plánovanie majiteľa pána Eschwiga a celého personálu bolo dokonalé, a žiadne nedostatky či iné alternatívy neprichádzali do úvahy. Na tomto mieste sa plnia túžby a sny a my sme svedkovia toho, že neustanú kým nevidia slzy šťastia na tvárach ľudí, ktorý po šťastí túžia. Patrí Vám náš obdiv a naše obrovitánske ďakujem. Rovnako obrovské ďakujem partí dievčatám zabezpečujúcim dokonalú dekoráciuwww.vasa-svadba.sk
  Erika a Daniel
  SlovakiaKosice - Zlaty Jelen Penzion - Svadba
  Keby sme sa mohli opäť rozhodnúť, kde sa bude konať naša svadba, opäť by sme sa rozhodli pre Zlatý Jeleň.

  Nádherné prostredie v objatí prírody nie je to jediné, na čo radi spomíname. Počas príprav bol pán majiteľ kedykoľvek pripravený nám pomôcť, poradiť a vyhovieť v našich prianiach (aj v hodine 12tej).

  Každú minútu svadobného dňa sme si mohli užiť a o nič sa nestarať, lebo sme sa mohli plne spoľahnúť na profesionalitu kolektívu, ktorí boli flexibilní, usmiatí, ochotní. Až je nám ľúto, že svadba netrvala dlhšie.

  Preto ak si chcete užiť svadobný deň bez starosti, s radosťou, v krásnej prírode so závanom romantiky, s úžasným jedlom, usmiatym a profesionálnym kolektívom, určite je to správne miesto.

  Ešte raz veľké ĎAKUJEME

  L'ubica & Milan
  SlovakiaZlaty Jelen / Svadba
  Vzdy sme chceli svadbu uprostred prirody, mimo mesta, kde by sme sa citili uvolnene. Penzion Zlaty Jelen to splnil na 100%. Prostredie samotne je dokonalym miestom, pre ludi, ktori miluju prirodu a klud. Areal penzionu bol cisty a upraveny dokonale ako aj samotne izby. Stretli sme sa tu s profesionalnym pristupom na vysokej urovni. Chceli sme velmi pekne podakovat personalu, ktory s ochotou a usmevom celu noc obsluhoval nas aj nasich hosti a ku vsetkemu pristupovali maximalne profesionalne. Rovnako den po svadbe nam bez problemov pomahali a boli k dispozicii. Specialne dakujem patri aj majitelovi penzionu p.Eschwigovi, ktory nam vysiel v ustrety vo vsetkych nasich poziadavkach a zaroven rad poradil v mnohych praktickych veciach. Co sa tyka obcerstvenia – vyber bol siroky, jedlo velmi chutne a jedinecne. Co zrobilo nasu svadbu unikatnou bol svadobny stan, ktory bol elegantne ozdobeny ako aj bazen, ktory nam bol cely cas k dispozicii (a nasi hostia ako aj my sme po polnoci neodolali 🙂 ). Radi by sme vyzdvihli aj zabezpecene posedenie mimo stanu napr. pre fajciarov ako aj trampolinu, ktoru vyuzili hlavne deticky. Osobitu atmosferu vo vecernych hodinach taktiez doplnalo decentne osvetlenie arealu. S penzionom sme boli nad mieru spokojni, o com svedci aj to, ze vsetci nasi hostia odchadzali spokojni. DAKUJEME !
  Libusa & Lubomir
  Slovakia
  Dlhoročné skúsenosti, profesionálny prístup, nekonečná pohostinnosť, prvotriedna kvalita a dokonalé prevedenie – takto by sme v krátkosti mohli charakterizovať tím Penziónu Zlatý Jeleň.

  Pred necelým rokom sme tento tím poverili zorganizovaním jedného z najvýznamnejších udalostí nášho života, vtedy ešte bez akýchkoľvek osobných skúseností, dôverujúc recenziám našich známych. Počas prvej návštevy miesta bolo hneď jasné: toto je to miesto! Ocitli sme sa v pohostinnom, rodinnom prostredí, kde boli dané všetky podmienky pre usporiadanie svadby našich snov. Neostalo nám nič iné, len sa podeliť o naše predstavy – na ich uskutočnení následne pracoval tím s plným nasadením. Majiteľ penziónu, pán Eschwig Hajts nás usmernil radami na nezaplatenie – čerpal zo svojich dlhoročných organizačných skúseností, vďaka ktorým sme si ušetrili čas aj energiu.

  Z práce organizačného tímu sme sotva niečo vnímali. Náš Veľký Deň sme očakávali bezstarostne a uvoľnene, ktorý bol jednoducho úžasný. Miesto, výzdoba, jedlo a obsluha – bezchybné a dokonalé. Svadba prekonala všetky naše očakávania! Aj touto cestou ďakujeme tímu Penziónu Zlatý Jeleň, že sme najkrajšie chvíle nášho terajšieho života mohli stráviť bezstarostne, sústrediac sa na našich hostí a na seba navzájom, bez potreby riešiť akékoľvek organizačné otázky.

  Mónika és Tomaš
  Slovakia
  Penzión Zlatý jeleň, nikdy na teba nezabudneme!!! Strávili sme u Vás v júli najkrajší deň nášho života a všetko bolo podľa našich predstáv. Moja manželka chcela mať svadbu v prírode, v romantickom prostredí.

  V Košiciach je to jediné miesto, ktoré spĺňalo jej a aj moje predstavy. A skutočnosť bola ešte krajšia: úžasne krásne prostredie, profesionálny tím ľudí, ktorý sa snažil, aby to bola svadba snov. A taká aj bola. ĎAKUJEME!!!!!!!!!!!!!!!

  Author Name
  Slovakia

  Dobrý deň. Dovoľte mi pár slov, musím sa o to podeliť. S mojou rodinou sme sa zúčastnili svadby v penzióne Zlatý jeleň júla 2016. Krásne prostredie – ideálne miesto (nielen pre svadby). Luxusné prostredie dopĺňa ešte niečo oveľa dôležitejšie, a to prístup celého personálu. Až do rána sú v plnom nasadení a vždy s úsmevom. A tá obsluha – máte pocit, že obsluhujú len Vás a pritom je tam kopa iných hostí. Vysoko profesionálny prístup, ale pri tom veľmi milý, ktorý sa dnesnevidí, ktorý veľmi ťažko niekde nájdete!!!!!! Organizačne perfektne zvládnuté vďaka pánu majiteľovi a mladému pánu prevádzkarovi, ktorý ani ráno o 4,30 nejavil známky únavy a bol veľmi nápomocný, za to mu veľmi pekne ďakujem. Skláňam sa pred celým týmom za úžasne odvedenú prácu. Samozrejme, že nemožno zabudnúť ani na kuchyňu. Chuťové poháriky prišli na svoje. Skvelé jedlá, perfektné chute – ako pre oči, tak pre žalúdok. GRATULUJEM!!! Prajem celému kolektívu veľmi veľa spokojných zákazníkov, nech sa Vám darí aj naďalej. Za všetko ĎAKUJEM…

  Tohto roku v juni sme mali sme mali v areáli penziónu Zlatý jeleň svadobnú hostinu. Bolo to úžasné! Krásny areál ,výborná majstrovská kuchyňa, pohotový personál a s úsmevom na tvári. Ubytovanie ****. DJ-Erik *****. Organizačné schopnosti majiteľa a prevádzkara na *****. Super, kto chce zážitkovú luxusnú oslavu odporúčam Zlatý jeleň-Košice Bankov.
  V júni 2016 sme mali svadbu v Penzióne Zlatý jeleň. Už od úvodných jednaní, až po samotnú realizáciu, bola komunikácia s pánom majiteľom i pánom prevádzkarom profesionálna. V areáli penziónu sme mali aj obrad, a aj v tejto oblasti nám boli veľmi nápomocní.
  Celé prostredie, atmosféra bola neopísateľná.
  Všetci z personálu boli mimoriadne ústretoví, vo všetkom nám vychádzali v ústrety. Jedlo bolo výborné. Naši hostia, i my sami sme sa cítili veľmi príjemne.
  Každému, kto túži mať romantickú svadbu v nádhernom prostredí, s profesionálnymi službami, môžeme penzión Zlatý jeleň odporúčať 🙂
  Adriana a Marek
  SlovakiaZlaty Jelen / Svadba
  My sme mali svadbu v Zlatom jeleni v juli 2015 a musim povedat,ze vsetko bolo TOP. Ti,ktori chcu mat svadbu v prirode,tak lepsie miesto v Kosiciach nenajdete. Pristup pana majitela bol od zaciatku ferovy a jasny. Zlaty jelen bola nasa prva a jedina volba hned od zaciatku.
  My dlhodobo zijeme v zahranici a musime povedat, ze tim prevadzkara a casnikov predcil i tie najlepsie restauracie vo svete,ktore sme doposial navstivili.
  Vrelo odporucame tym,ktori chcu mat svadbu a z rozpravky.
  9.6.2012 sme si vybrali priestor penzionu Zlaty Jelen na nas svadobny den a nemohli sme sa rozhodnut lepsie. Pan majitel je stelesnenim galantnosti s profesionalnym pristupom, ktory nam aj v spolupraci koordinatorkou zabezpecili nezabudnutelny den D podla nasich predstav. Vyuzili sme vsetko, co tento priestor ponuka: obrad v prirode pod slavobranou, ubytovanie na urovni v priestoroch penzionu, ako aj samotnu svadobnu hostinu v stanoch. Ked mate zaujem o tzv. americku svadbu v prirode, nevahajte. Mali sme 130 hosti a nikto, naozaj nikto nenasiel chybu krasy.. Zabezpecili nam nezabudnutelny zazitok, ktory si vazime a za vsetko uprimne dakujeme. PS: odporucame Vam nechat im vsetko zorganizovat a pripravit na kluc, lebo je to v konecnom dosledku este aj lacnejsie 🙂
  Lucia a Marian Michalovovi
  Slovakia
  Ďakujeme za prekrásnu svadbu – výborna organizácia, úžasné služby. Môj deň ste uskutočnili presne podľa mojich predstáv : ) a ako neveste ste mi dokázali splniť môj sen 😀 Veľké ďakujem celému personálu a organizátorom 🙂
  Nikol
  Slovakia
  án Eschwig, ste veľmi pozoruhodný a láskavý človek, s akým sme sa ešte nestretli, pretože je ich na svete veľmi málo. S vašim neuveriteľným prístupom sa nám podarilo dosiahnuť, že sme mali naozaj rozprávkovú svadbu, o akej sa bude ešte dlho hovoriť a na ktorú nám ostanú v srdci spomienky. Jednou z tých spomienok zostanete aj vy. Dúfam, že sa ešte stretneme pri nejednej oslave, pretože už teraz viem, že ich u Vás budeme organizovať hneď niekoľko 🙂 Ste skvelý organizátor a všetky vaše pripomienky sme akceptovali, pretože sme vedeli, že nám zaručia nadštandardnú svadbu. Snáď ani nemusím hovoriť, že aj naši rodičia sa cítili, akoby boli milionármi, že si takúto svadbu mohli dovoliť. Svadba v americkom štýle bola našim snom a len vďaka VÁM sa nám podarilo, že sa stal skutočnosťou. Za to Vám patrí náš nekonečný obdiv a vrelá vďaka. S úctou manželia Šofovi
  Michaela Šofová (rod. Homolová) a Peter Šofa
  Slovakia
  Ďakujeme pekne za možnosť splniť si sen o rozprávkovej svadbe. Naše slová vďaky a chvály patria od pána majiteľa a jeho prístupu, cez neskutočný personál – vyzdvihujúc pánov kuchárov a čašníkov za ich profesionalitu, až po ostatné dobré duše, ktoré vedia čo robiť a sú na tých správnych miestach. Sme veľmi spokojní, že sme si počkali na toto miesto a čakať sa vyplatilo. Len škoda, že práve mladomanželia sú tí, ktorí si to v ten hlavný okamih užijú asi najmenej – nedá sa bohužiaľ pri tých povinnostiach vnímať naplno celá tá krása vo finále. Ešte raz veľká vďaka.
  Rodina Rohaľová
  Slovakia
  Milý pán Eschwig, radi by sme sa Vám ešte raz poďakovali za perfektne zorganizovanú svadbu. Pre mňa ako pre nevestu bolo najdôležitejšie, aby boli všetci hostia spokojní, čo sa aj naplnilo a nenašla sa jediná vec, ktorú by ktokoľvek mohol kritizovať. Jedlo, personál, prostredie – všetko bolo úžasné a na vysoko profesionálnej úrovni. Nevieme si predstaviť krajšie a romantickejšie miesto pre oslavu našej svadby. Ďakujeme!
  Veronika a Matúš
  Slovakia
  Mali sme v tomto penzione minuly tyzden svadbu a mozme len odporucat, jedlo vynikajuce, personal perfektny, prostredie uzasne, pristup bol profesionalny, vsetko, na com sme sa doholi bolo zabezpecene, dokonca sme nad ranom vyuzili aj bazen :), vyuzili sme aj ubytovanie a rano nas cakala kava s ranajkami, dakujeme za vsetko svadba bola aj vdaka Vam nadherna a vsetci sme si to tam uzili 🙂
  Martina Hladíková
  Slovakia
  Kniha návštev
  Mali ste svadbu u nás? Podeľte sa o svoje skúsenosti s inými!