Konferencie
Prednášky, školenia , kurzy, pohovory, rokovania, porady, prezentácie produktov

Volajte nám s dôverou, kedykoľvek! Radi odpovieme na Vaše otázky a poskytneme ďalšie informácie. Na prehliadku našich priestorov, vypracovanie cenovej ponuky, resp. na osobné stretnutie sme Vám stále k dispozícii. Termín si dohodnete na nižšie uvedenom  tel. čísle: +421 918 510 686

Informujte  sa e-mailom!

KONFERENČNÁ MIESTNOSŤ

Vynikajúce miesto pre uskutočnenie konferencií v Košiciach: ľahko dostupné,  štýlové a jedinečné prostredie, čaká Vás elegancia a pružnosť v jednaní.

Konferenčná miestnosť s kapacitou 50 osôb,  vonkajšia terasa, pivničná reštaurácia ponúkajú jedinečnú príležitosť  pre podnikové porady, konferencie, prednášky, či organizovanie kurzov. To všetko v prírodnej rekreačnej oblasti Bankov, vzdialenej od centra mesta len 7 minút!

KONFERENCIA A OBČERSTVENIE

Zabezpečenie pohostenia na vysokej úrovni považujeme za veľmi dôležitú povinnosť. Naše  hostiteľské služby prispievajú k tomu, aby naši hostia odchádzali od nás veľmi spokojní!       

V závislosti od podujatia a Vašich požiadaviek zabezpečujeme hostiteľské služby a to, bufetové raňajky, prestávky na kávu, ako aj obedy či večere!

UBYTOVANIE

Vo veľkej miere prispieva k pohodliu našich hostí, ktorí prichádzajú do Košíc na viacdňové školenie, ubytovanie v našom penzióne, Vás zregeneruje sauna, vonkajší bazén alebo krátka prechádzka v lese.

Kapacita  nášho penziónu umožňuje  ubytovanie v 8 izbách pre 21 osôb. V prípade potreby vieme zabezpečiť ďalšie ubytovanie v hoteli vzdialenom od nás 150 m.

PARKOVANIE

Kapacita parkoviska umožňuje  parkovať 15-20-tim autám vo dvore. Veľkou výhodou našich hostí je kamerami sledované uzavreté parkovisko, na ktorom môžu mať svoje autá v bezpečí.

Budovanie tímov v Košiciach
Ideálne miesto

Dôležitým momentom budovania tímu je, že ide o kolegov, ktorí spolu pracujú, majú spoločné zážitky. Je o tom, aby sa každý nabil energiou a potom s novým elánom plnil svoje povinnosti. Keď sa chce človek uvoľniť, svoje osobné problémy necháva doma a dopĺňa sa energiou v našom prostredí! 

A práve to je u nás možné, presnejšie  povedané – okolie penziónu v tichom lesnom prostredí zabezpečuje dokonalý oddych!

MIESTO

Možností na budovanie tímov sú v okolí rozmanité. Niekoľko príkladov: geocaching, výlety, spoločné varenie, spoznávanie histórie mesta, letná bobová dráha, paint-ball, golf, návšteva jaskyne, lyžovanie, detský vláčik, atď.

ZÁBAVA

Naša pivničná reštaurácia zabudovaná v prírode s kapacitou pre 50 osôb zabezpečuje výborné možnosti, okrem stravovania, aj na búrlivú oslavu! Zabudované náladové osvetlenie, disko guľa a iné príjemné osvetlenie vytvárajú ideálne podmienky na zábavu. Môžete využiť počítač, CD, DVD, môžete prehrať svoje skladby z i-phonu. alebo MP3 prehrávača, a tým si upraviť svoj hudobný repertoár podľa vlastného želania!

UBYTOVANIE

Kapacita  nášho penziónu umožňuje  ubytovanie v 8 izbách pre 21 osôb. V prípade potreby väčšej kapacity vieme zabezpečiť ďalšie ubytovanie v hoteli vzdialenom od nás 150 m.

PARKOVANIE

Kapacita parkoviska umožňuje  parkovať 15-20-tim autám vo dvore. Veľkou výhodou našich hostí je kamerami sledované uzavreté parkovisko, na ktorom môžu mať svoje autá v bezpečí.