Kontakty
Adresa

Košice – 04001, Bankov 7

Slovakia

Map

Telefon

0918 510 686

E-mail: info(@)zlaty-jelen(.)sk

Navigácia

N 48.74658 / N 48° 44′ 47″

E 21.20709 / E 21° 12′ 26″

Máte otázky? Napíšte nám!

Ihneď ako je možné  Vám odpovieme, alebo  do 24 hod. v každom prípade s vami nadviažeme kontakt. Prosím zadajte správnu e-mailovú adresu, resp. tel. číslo, aby sme mohli odpovedať na Vaše otázky !

  Prosíme Vás o udanie presnej e-mail adresy a tel. čísla!

  Prihlasenie sa na Newsletter

  Mapy, trasy

  Len 7 minút od centra mesta

  Prístup

  Z centra mesta Košice

  Autom
  Z centra mesta sa dostanete cez Komenského ulicu smerom na sever. (smer Gelnica, Spišská Nová Ves) Po krížení električkových koľají (na pravej strane je možné vidieť futbalový štadión), cesta pokračuje ďalej cez Čermeľskú cestu. Po poslednom dome po pravej strane ulice je parkovisko. Odbočte doľava, smerom (hore) do lesa na (vrch) Bankov. Pred príchodom na parkovisko Hotela cca 50m,(po ľavej strane), je žltá informačná tabuľa (Penziónu Zlatý jeleň), pokračujte po ceste ešte 500m. Po ostrej ľavotočivej zákrute je na ľavej strane žltá tabuľa – prístupová cesta k penziónu.
  Autobusom
  Zo zastávky Mier alebo (Havlíčkova) pri štadióne Lokomotíva chodí pravidelne Mestská hromadná doprava, autobus č.14. Je to dobrá voľba pre tých, ktorí si po prehliadke mesta chcú dať dobré pivo, víno alebo koktail a nechcú si sadnúť už do auta. Za 15 minút mestskou hromadnou dopravou môžete byť v Penzióne Zlatý Jeleň!
  Taxíkom
  Z akejkoľvek časti mesta je cena taxi služby 4-5€ v závislosti od spoločnosti. V meste pôsobí niekoľko taxi spoločností.