UBYTOVANIE, CENY

Cena zahŕňa parkovanie (v stráženom dvore), používanie bezplatného internetu a vonkajšieho bazéna.

Na požiadanie podávame čerstvo pripravené raňajky.

Volajte teraz! Rezervácie

0918 510 686

Booking Guest Award Review

booking
Vyberte si z akciovej ponuky pobytov
Máte otázky?
Napíšte nám

V dizajne  sme sa snažili o vytvorenie  kvality, harmónie, pohodlia a domácej atmosféry. Ku každej izbe patrí kúpeľňa zdobená štýlovými znakmi.

Snažili sme sa vybrať najpohodlnejšie matrace od dodávateľov, čo je zárukou dokonalého spánku. Dlhé týždne sme testovali na trhu ponúkané postele, kým sme našli tie najvhodnejšie. Od našich hostí dostávame veľa uznania.

Vybavenosť

 • Mini bar (pri izbách Lux a apartmán)
 • Budík
 • Domáci sluha
 • Trezor
 • Klimatizácia
 • Kúpeľňa a toaleta
 • Pohodlné postele s ortopedickými matracmi
 • Pripojenie na internet (kábel, Wifi)
 • LCD televízor
 • Telefón

Naše izby

Štandard izbaOddelené postele pre 1 alebo 2 osoby so samostatnou kúpeľňou a klimatizáciou. 

Lux izbamanželská posteľ  s mini barom a klimatizáciou.

Apartman

 • 1 izbový: 2+1 posteľ s vlastnou kuchyňou                                                                                  
 • 2 izbový: 2+1 resp. 2 postele s možnosť užívania kuchyne po raňajkách

FAJČENIE

Pre fajčiarov je vytvorený altánok pri penzióne s pohodlnými stoličkami, stolom, kde je zároveň miesto a príležitosť na diskusiu. V penzióne je fajčenie zakázané!

PARKOVANIE

Naša kapacita parkoviska umožňuje pre každého hosťa bezpečné parkovanie. Parkovisko je v uzatvorenom dvore v areáli penziónu Zlatý Jeleň. Parkovanie je bezplatné.

BAZÉN

Zregenerujte sa telesne i duševne pri bazéne alebo v bazéne s  hĺbkou 1,40m. Najmodernejšia aquatechnika zabezpečuje dokonalú kvalitu vody.

Vynikajúce osvieženie poskytne aj ranné plávanie v bazéne alebo osvieženie počas horúceho dňa.

SAUNA

Sauna pôsobí blahodarne na telo,  posilňuje imunitu, regeneruje srdce, zlepšuje krvný obeh, detoxikuje organizmus. Má výborné účinky na pleť.

Naša fínska sauna so sprchou a relaxačnou posteľou s maximálnou kapacitou pre 4 osoby,  Vám zabezpečí príjemnú regeneráciu pre telo aj dušu, vďaka vonným olejom, počúvaním relaxačnej hudby a atmosfére samotnej sauny.

Chodím často na Horný, Dolný Bankov, ale o penzióne Zlatý Jeleň som nepočula až do včerajšej akcii. Stretli sa tu seniori z maďarského klubu na Anna bále.Úchvatné, očarujúce prostredie blízko mesta, milý personál, výborné jedlo. Príjemne sme sa zabavili aj počasie nám prialo. Jednoducho krása, dobrý relax v lese pri bazéne. Informáciu podám všetkým svojim známym. Rada to miesto ukážem aj svojej rodine, keď pricestuje do Košíc. Ďakujeme.
Marika
Slovakia
Zlaté služby penziónu Zlatý jeleň nás jednoznačne milo prekvapili od prvého okamžiku. Prežili sme tam nádhernú svadbu v prekrásne vyzdobenom vonkajšom vyhrievanom stane, kde i napriek chladnému počasiu nám bolo príjemne teplo. Skvelé jedlo, nadštandardná obsluha, nádherné zalesnené okolie, upravený a čistý trávnik, vonkajší bazén, sauna, pekné, čisté a upravené izby s klimatizáciou… a na záver to najlepšie, až ráno sme mali možnosť spoznať i p. majiteľa, ktorý nám bol od prvého okamžiku sympatický, veľmi priateľský a nadpriemerne ústretový. Urobil nám výnimočne dobré raňajky z tých najlepších surovín. Kvalita do najmenších detailov je v tomto penzióne samozrejmosťou. Len tak ďalej, skutočne nevídané, nikdy sme ešte nikde nezažili takýto prístup. Veľmi radi spomíname, všade odporúčame a radi sa vrátime.
Lukas
Skutočnosť presahovala naše očakávania. Dokonalá čistota, vkus, komfort a neuveriteľne pohodlné postele, senzačné raňajky a obsluha. Prekrásne lesné prostredie, na skok od centra mesta Košice. Majiteľ a personál je veľmi nápomocný, ochotne poradia ohľadne prehliadky mesta, a dobre poznajú historické pamiatky na okolí. Senzačne sme sa cítili, a určite sa aspoň  raz vrátime!
Anonymus
Piękny, stary dom (świeżo odnowiony) położony w lesie, na górze za miastem. Cisza i spokój. Miły właściciel – mówi po polsku. Polecamy !
Jakub
Slovakia
Trávili  sme tu krátky a veľmi príjemný týždeň. Penzión je na kopci nad mestom,  v tichom lesnom prostredí. S  autom sme tam boli za 10 minút  z centra. Prostredie  je veľmi nádherné, izby sú veľmi pohodlné, raňajky výdatné! Dcérka si nevedela vynachváliť detské ihrisko. Každému vieme len odporučiť. Ďakujeme.
Arpad
Na Ceste hrdinov SNP z Dukly na Devín sme tu strávili s kamarátom na konci mája jednu noc. Snáď sa ani nedá opísať naša absolútna spokojnosť, uznanie a rešpekt pred niečím, čo sa dá označiť pojmami ako “stará škola”, “náš zákazník – náš pán” a podobne… Nielen že nám bol veľmi milý a ochotný personál a pán majiteľ nápomocný v riešení kamarátovho problému s topánkami (bolo treba prijať a následne po našom odchode poslať poštový balík), ale pán domáci nám po našom príchode pripravil večeru, opral a do rána nám posušil veci a bol ochotný kvôli nám vstať a chystať vynikajúce, čerstvé a bohaté raňajky už o piatej ráno, aj keď sme nutne na tom netrvali uvedomujúc si, že ako diaľkoví turisti nie sme tak úplne “normálni hostia”… 😉 Použijúc však slová pána majiteľa: Od nás nikto neodíde hladný… Ja som hlboko presvedčený, že zo Zlatého Jeleňa nikto nemôže odísť akokoľvek neuspokojený. K absolútnej profesionalite a ochote sa totiž musí prirátať aj perfektné vybavenie, čistota, prostredie, proste Zlatý Jeleň je ozaj zlatý a každému ho môžeme len vrelo odporučiť.  Ešte raz za všetko ďakujeme a ostávame so srdečným pozdravom.  
Michal
Slovakia
Počas majstrovstiev sveta v hokeji sa ťažko zháňalo ubytovanie v Košiciach a tak som natrafil na penzión, ktorý je nad mestom v krásnom prostredí. Privítanie, starostlivosť a okolie je očarujúce. Odporúčam  každému, ale najmä tým,  ktorí  milujú prírodu.
Anonim
Slovakia
Chceli by sme vyjadriť svoju vďaku za milé a pozorné pohostenie, za pomoc a za tie rozhovory, ktoré človek málokedy vie zažiť v tomto unáhlenom svete. Ďakujeme! Každému by som odporučila toto ubytovanie,  kto sa chce zrelaxovať v Košiciach, v čistom kultúrnom prostredí,  obklopený prírodou a oddýchnuť si v krásnej záhrade.
Gálfi a Bernáth
Skutočnosť presahovala naše očakávania. Dokonalá čistota,  vkus, komfort a neuveriteľne pohodlné postele, senzačné raňajky a obsluha. Prekrásne lesné prostredie, na skok od centra mesta Košice. Majiteľ a personál je veľmi nápomocný, ochotne poradia ohľadne prehliadky mesta, a dobre poznajú historické pamiatky na okolí. Senzačne sme sa cítili, a určite sa  aspoň raz vrátime!
Janka
Slovakia
Po stopách Sándora Máraiho sme boli v Košiciach, a predsa napadá nás úryvok z básne Radnótiho,  pokojom básne si spomíname na pohodu prežitú v ten mrazivý, zázračný adventný víkend v penzióne nášho hostiteľa, Kornéla. Spomienka nezabudnuteľná. Ďakujeme!     
Eva a Jozef
Strávili sme tu senzačné štyri dni, každému odporúčam. Raňajky bohaté a chutné, dobrý štart na prehliadku mesta. I keď penzión nie je v centre ,  je ľahko prístupný, a práve preto odporúčam. Ubytovanie je len  niekoľko minút od  centra mesta Košice. Okolie je tiché a pokojné. Jednoducho povedané cena a hodnota boli v pomere, lepšie miesto sme si ani nemohli nájsť. Ďakujeme
Andor
Ďakujeme za milé privítanie a oddanú starostlivosť, obdivuhodná príroda bola ozajstnou regeneráciou.  Raňajky boli úžasné a rozhovory s majiteľom ostanú nezabudnuteľným zážitkom. Ubytovanie je pekné a čisté, môžem len odporučiť.
Vera
Slovakia
Trávili sme tam predĺžený víkend, dva dni. V Googl Earth som videl, že je to v lesnom prostredí, ale v skutočnosti to bolo ešte krajšie. Skutočne je to 5 minút autom z centra a predsa, akoby si bol na konci sveta. Izby sú čisté, akoby  úplne nové. Raňajky,  ktoré nám pripravil sám majiteľ, boli bohaté a chutné. Aj ceny boli adekvátne. Každému môžem len odporučiť, my sme boli maximálne spokojní.
Ágoston

  Máte otázky?
  Napíšte nám